In het kader van de "Week van de scheidsrechter" zijn wij op zoek naar onze eigen held binnen de vereniging volleybal Oeverzwaluwen! Wij zijn op zoek naar de scheidsrechter die enthousiast, talentvol en onvermoeibaar is, weet jij wie wij zoeken? Meld jouw scheidsrechterheld dan aan en wie weet wordt hij of zij wel scheidsrechter van het jaar binnen onze vereniging! De actie voor dit seizoen, welke in de "Week van de scheidsrechter"( 5t/m 13 oktober) wordt gehouden, is bedoeld om een scheidsrechter binnen onze vereniging uit te roepen tot "held". Onze scheidsrechterheld komt op een A3 poster, die in de "week van de scheidsrechter" in de Sandobbe wordt opgehangen.
Stuur voor 19 september een mail naar met jouw stem en wie weet, is binnenkort jouw "held" wel scheidsrechter van het jaar!
Scheidsrechterzaken Oeverzwaluwen
    youtube
Hoofdsponsor
advertentiedecorboo
Volleybalbond
nevobo
logoOMNI-Afdelingen
Voetbal
Tennis
Gymnastiek
Vaste Balsponsor
Slagerij-De-Boer-blauw
Co-Sponsoren
Textielstra
Kuilart
advertentieGalema
Elfsteden Vaarvakanties Friesland logo
Agricola Bouw logo
Go to top